Acasa
  • Acasa
  • Eveniment
  • Tânăr de 25 de ani, găsit decedat, într-o casă din Iclod, comuna Sâncel. Poliţia a demarat cercetările

Tânăr de 25 de ani, găsit decedat, într-o casă din Iclod, comuna Sâncel. Poliţia a demarat cercetările

16 octombrie 2017 Eveniment


politia noapteaUn tânăr în vârstă de 25 de ani a fost găsit fără viaţă, luni seara, în jurul orei 21.20, într-o casă din satul Iclod, comuna Sâncel.

Echipaje ale ISU Alba – Garda Blaj au fost chemate să intervină, însă nu au mai putut face nimic pentru salvarea acestuia, fiind găsit decedat, în locuinţă.

În casă se simţea miros puternic de gaz, fiind un posibil indiciu privind decesul.

Poliţiştii au demarat cercetările, însă primele concluzii vor fi transmise după ancheta de la faţa locului şi rezultatele necropsiei.

Revenim cu amănunte.

URL scurt: http://alba24.ro/?p=603543


Ai un pont, o secvenţă filmată sau o poză ce ar putea fi interesantă și pentru alții? Trimite-o folosind formularul de pe Ştirea ta pe Alba24!

loading…

• sursa: www.alba24.ro

Commentarii


, , , , , , , , , , ,

Distribuie

Lasa un răspuns

Adresa de email nu va fi publicată.Câmpurile obligatorii sunt marcate cu %s.

Acest site folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.